Avaleht/Pood
 • Naturaalsest puidust kinkekast kuue erineva Ishwarananda punkti meega. Punkti mesi on kogutud tarudest, mis asuvad looduses Õpetaja Ishwarananda poolt ette näidatud energiapunktidel. Iga punkt annab meele talle omase väe. Kinkekast sisaldab: Jõu punkti mesi on kogutud jõu punktilt, 2x0,5kg Ravi punkti mesi on kogutud ravi punktilt, 0,5kg Maha Ganapathyi mesi on kogutud kõigi teadmiste valdaja ja takistuste eemaldaja punktilt, 0,5kg Palve punkti mesi on kogutud palve punktilt, 2x0,5kg
 • Ishwarananda Lihtsalt hea mesi kahene, kinkekast sisaldab kaks 1kg mett, koos mett tutvustava voldikuga. Kinkekast on toodetud Lilleorus kohapeal käsitööna. Sobib hästi kõigile, kingituseks kes armastavad mett.
 • Käsitööna valmistatud mee-vurr-kaabits, tugevast puidust. Elus on alati kaks võimalust, nii ka meie meelusikal. Originaalne kahe toimiva otsaga, vedela mee jaoks vurr ja teine pool kristalliseerunud meele.
 • Ishwarananda punkti mee 3-ne: Jõu, Helge ja Müstiline kinkekast, koos tutvustava voldikuga. Kinkekast on valmistatud Lilleorus käsitööna. Kinkekastid on erinevad.
 • Ishwarananda punkti mesi koos Lilleoru teega. Kinkekast sisaldab üks tee ja mesi, koos mett tutvustava voldikuga. Tooted on erinevad, vastavalt Teie soovile. Selge pea ja rõõmus süda või Hea enesetunde tee jne. Helge punkti mesi 0,5kg jne. Kinkekast on toodetud Lilleorus kohapeal käsitööna. Sobib hästi kõigile, kes armastavad teed ja mett.
 • Üksikute ravimtaimede teed

  4.00 5.00 
  Ravimtaimede teesid: pärnaõis, kibuvits-roos, saialill, purpur-siilkübar, põdrakanep, sidrun-liivatee, salvei, raudrohi, petersell, piparmünt, aed-monarda ja meliss. Üksikuid taimi on piiratud koguses.
 • Asenduskork

  1.00 
  Kas olete oma Flaska pudelikorgi kaotanud või kahjustanud? Võib-olla ei sulge see pudelit nii, nagu enne?
 • Energiaalus plaatina (keraamiline) 23cm Energiaalus plaatina (keraamiline) 23cm
  Keraamiline energiaalus elulille mustriga. Sobib kuumaaluseks. Läbimõõt 23 cm.
 • Ishwarananda Mesi on kogutud Õpetaja Ishwarananda poolt looduses kätte näidatud enerigiapunktidelt. Iga asukoht kannab meele edasi talle omast väge. Vaimse tervise punkti mesi on kogutud vaimse energia punktilt. Hea soovitus: söö mett 1-2 korda päevas 1tl täis ja lase suus sulada. Vajadusel rüüpa peale vett.
 • Aroomilamp Lucerna Aroomilamp Lucerna
  Aroomilamp Lucerna on käsitööna puhutud poolläbipaistev klaaskuppel, looduslikust saarepuust alusel. Ainulaadne ja nutikas kominatsioon viirukialusest ja aroomilambist võimaldab Lucernat kasutada mitmel moel. Kuumuskindlast klaasist viirukialuse (Elulille sümboliga) võib täita omal valikul viirukiseguga või eeterlikke õlidega, mis levitavad tuppa või õue meeldivaid looduselõhnu. Komplekti kuulub üks viirukisegu.
 • Punkti mesi on kogutud Õpetaja Ishwarananda poolt looduses kätte näidatud enerigiapunktidelt. Iga asukoht kannab meele edasi talle omast väge. Jõu punkti mesi on kogutud jõu energia punktilt. Hea soovitus: söö mett 1-2 korda päevas 1tl täis ja lase suus sulada. Vajadusel joo peale vett.
 • Punkti mesi on kogutud Õpetaja Ishwarananda poolt looduses kätte näidatud enerigiapunktidelt. Iga asukoht kannab meele edasi talle omast väge. Palve punkti mesi on kogutud palve energia punktilt. Hea soovitus: söö mett 1-2 korda päevas 1tl täis ja lase suus sulada. Vajadusel joo peale vett.
 • Punkti mesi on kogutud Õpetaja Ishwarananda poolt looduses kätte näidatud enerigiapunktidelt. Iga asukoht kannab meele edasi talle omast väge. Ravi punkti mesi on kogutud ravi energia punktilt. Hea soovitus: söö mett 1-2 korda päevas 1tl täis ja lase suus sulada. Vajadusel joo peale vett.
 • Punkti mesi on kogutud Õpetaja Ishwarananda poolt looduses kätte näidatud enerigiapunktidelt. Iga asukoht kannab meele edasi talle omast väge.

  Helge punkti mesi on kogutud helge energia punktilt.

  Hea soovitus: söö mett 1-2 korda päevas 1tl täis ja lase suus sulada. Vajadusel joo peale vett.
 • Punkti mesi on kogutud Õpetaja Ishwarananda poolt looduses kätte näidatud enerigiapunktidelt. Iga asukoht kannab meele edasi talle omast väge.

  Maha Ganapathy mesi on kogutud kõigi teadmiste valdaja ja takistuste eemaldaja punktilt.

  Hea soovitus: söö mett 1-2 korda päevas 1tl täis ja lase suus sulada. Vajadusel joo peale vett.  
 • Lihtsalt hea mesi – 1kg ja 0,5kg

  5.50 11.00 
  Lihtsalt hea mesi Puhtast Eesti loodusest kogutud mesi. Kogutud hoolikalt valitud paikadest nii Lilleorust kui ka Mulgimaalt, Lillist.
 • Terveleheline jasmiini tee, mis on pakitud 100% biolagunevasse siidist teekotikesse. Tee on hoolikalt käsitsi korjatud, valmistatud ja aurutatud koos jasmiini õitega. Ülendava maitse ja aroomiga. Koostisosad: 100% Jasmiini roheline tee. Valmistamine: 1 teekott/ 250 ml/ 90°C/ 3 min Tootja: Solaris Botanicals Ltd, Iirimaa