Avaleht/Kingitused Lilleorust, Valitud kingitused, Kinkekomplektid/Väike punkti mesi aknaga kinkekarbis

Väike punkti mesi aknaga kinkekarbis

8.00 

Erilise punkti mesi 150g aknaga kinkekarbis. 
Eriline. Soodustab intuitsiooni.

Amrita punkti mesi 150 g aknaga kinkekarbis.
Amrita. Sisaldab amrita mõju. Amrita – jumalate jook.

Ishwarananda mesi on võetud tarudest, mis asuvad hoolikalt valitud energiapunktides. Nii saab mesi juurde ainulaadse omaduse.
Hea soovitus: söö mett 1-2 korda päevas 1 teelusikatäis ja lase suus sulada. Vajadusel rüüpa peale vett.

Kinkekarpe on erinevaid, punane ja kuldne.

Kirjeldus

Rahvameditsiinis kasutatakse kibuvitsaõisi rahustava ja põletikuvastase toime tõttu. Kibuvitsaõietee aitab kõhukinnisuse korral ja koos meega segatult ka maohaavade ravis.
Sobib edukalt vitamiiniteede koostisse oma meeldiva maitse ja väljanägemise poolest. Puhastab verd ja aitab taastuda maksaülekoormusest tingitud probleemide korral.
Oma ilu ja aroomi tõttu pole talle vastast, seepärast on laialdaselt ka kasutuses ilu- ja kosmeetikamaailmas ning parfümeeriatööstuses.
Aitab apaatsetel ja allasurutud inimestel toibuda ja leida endas uut elujõudu. Eriti kevadised esimesed õied on väekalt elujõudu andvad. Sügiseõied aga küpsust ja rahu pakkuvad.

Lisainfo

Erilise punkti mesi 150g kinkekarbis

punane kinkekarp, kuldne kinkekarp, valge kinkekarp, punane kinkekarp koos külmkapimagnetiga – Ma armastan Sind alati, punane kinkekarp koos külmkapimagnetiga – Ma armastan Sind – ka siis kui sa oled vihane, punane kinkekarp koos külmkapimagnetiga – Ma armastan Sind ka siis kui ma ei ole Sinuga, punane kinkekarp koos külmkapimagnetiga – Ma armastan Sind ka siis kui Sa teed vea