Avaleht/Ehted/Kaitseamulett – Rudrakša kee valge türkiisiga

Kaitseamulett – Rudrakša kee valge türkiisiga

54.00 

Laost otsas

Kaelakee jõuab Sinuni Shiva pildiga kinkekarbis, kuldse siidpaberi sees. Mõeldud kandmiseks kaitsva amuletina, kuna helmeste arv on 82, mitte 108 või 54 nagu tavaliselt palvehelmestel.

RUDRAKŠA tähendab sanskriti keeles Shiva pisaraid ja neid seemneid hinnatakse nagu poolvääriskive ning kutsutakse tihti ka rudrakša pärliteks.

Iidsete India käsikirjade järgi pärinevad Rudrakša puu ja selle seemned Shiva kaastundepisaratest inimeste vastu. Pisarad langesid maapinnale ja kasvasid puuks, sellepärast on rudrakša seemnel ka müstilised ja jumalikud omadused, teda peetakse üheks pühamaks ja tugevaimaks tervendamise väeesemeks. Tuhandeid aastaid on targad ja pühakud kasutanud valgustatuse ja vabanemise saavutamiseks rudrakša palvehelmeid. Neil on eriline jõud, mis kaitseb selle kandjat negatiivsete energiate ja mõjude eest. Rudrakša kutsub esile jõu meie kehas, mis võitleb haiguste vastu, seega parandab ta üleüldist tervist, on väga rahustava toimega ja puhastab aurat ning aitab vabaneda sügavatest mõttemustritest, millesse me olme kinni jäänud.

VALGE TÜRKIIS on ülimalt kaitsev ja õnnetoov kristall. Suurepärane abiline armuasjades, suurendades romantilist armastunnet. Kaitseb sind ebaõnne, haiguste ja negatiivsete energiate eest, mistõttu võid teda kanda kaitseamuletina. Immunsüsteemi tugevdajana tervendab ja tugevdab kõiki kehasüsteeme, suurendades eluenergiat ja head tervist. On ka hea rahustaja ärevuse ja paanika korral. Hajutab sinu energiaväljast elektromagnetilise sudu ja keskkonnast tuleneva saastatuse. Naisenergiat vahendava kivina tugevdab sinu empaatiavõimet ja aitab paremini mõista teiste inimeste tundeid ning vajadusi. Suurendab helluse ja armastamise võimet ning kaastunnet kõigi elusolendite vastu. Annab jõudu keerulisi olukordasid kergemaks muuta ja neid lahendada. Aitab tasakaalustada mees- ja naisenergiaid. Muudab naised naiselikumaks ja kaunimaks. Kurgutšakra peamise kivina aitab sul end vabalt ja ausalt väljendada. Avab ka sinu loovuskanaleid, mistõttu on heaks abiliseks kirjutajatele. Eriti hästi sobib julgustuseks häbelikele inimestele, kes ei julge end väljendada ja vestlusi arendada. Samuti sobib hästi esinejatele, muutes nad inimeste ees olles rahulikuks, vabaks ja lõdvestunuks.

 

 

 

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus