Avaleht/Ehted/Kai Laanmets/Rudrakša käevõrud väekate sümbolitega

Rudrakša käevõrud väekate sümbolitega

3.50 27.00 

Rudrakša pärlitest käevõrud erinevate poolvääriskivide ja tiibeti hõbedast sümbolitega – autor Kai Laanmets

 

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Rudrakša pärlid on väga vastupidavad ja nõuetekohase hoolduse korral võivad nad kesta kaheksa põlvkonda. Oluline on, et pärlid ei puutuks kokku kuuma veega, mis võib neid pehmendada ja rikkuda struktuuri aga jaheda voolava vee all pesemine mõjub hästi ja taastab ning suurendab rudrakša energiat. Rudrakša seemneid tuleks ka vahetevahel õlitada, eriti kui neid pole ammu kantud.

RUDRAKŠA tähendab sanskriti keeles Shiva pisaraid ja neid seemneid hinnatakse nagu poolvääriskive ning kutsutakse tihti ka rudrakša pärliteks. Rudrakšad on õnnistatud Jumal Shiva enda poolt. Iidsete India käsikirjade järgi pärinevad Rudrakša puu ja selle seemned Shiva kaastundepisaratest inimeste vastu. Pisarad langesid maapinnale ja kasvasid puuks, sellepärast on rudrakša seemnel ka müstilised ja jumalikud omadused, teda peetakse üheks pühamaks ja tugevaimaks tervendamise väeesemeks. Neil on eriline jõud, mis kaitseb selle kandjat negatiivsete energiate ja mõjude eest. Rudrakša kutsub esile jõu meie kehas, mis võitleb haiguste vastu, seega parandab ta üleüldist tervist, on väga rahustava toimega ja puhastab aurat ning aitab vabaneda sügavatest mõttemustritest, millesse me olme kinni jäänud. Arvatakse, et kui te kannate rudrakša helmeid, peseb see teid puhtaks kõikidest pattudest, andes teile seega uue värske alguse.

 

Lisainfo

Valik

frost mäekristall, hematiit, malahiit, obsidiaan, hematiit, Külluse loomine, Elulill, valge jaad, Sahashrara – Tasakaal, vaikus, sisemine rahu, Sahasrara – Elu selgem mõistmine, Tiibeti hõbe Ø20, Tiibeti hõbe Ø16, OM, Tiibeti hõbe Ø19,5, OM, Tiibeti hõbe Ø16, Soovide selgus, Oonüks, tiigrisilm, hematiit, OM, valge jade, SAHASHRARA, ANAHATA, HAMSA, BUDDHA VALGE JADEGA, AQUA, BUDDHA OBSIDIAANIGA, OM OBSIDIAANIGA, TIIGRISILM, Inspiratsioon, selgus, hea väljendusoskus, Vaikus ja teadmine, Külluse loomine, eesmärkide saavutamine, Eesmärkide saavutamine, Stabiilsus, potentsiaalide avamine, Kindlustunne, keskmesse jõudmine, maandatus, Külluse loomine – tsitriiniga, Eesmärkide saavutamine – tsitriiniga, Head suhted, armastus, Julgus ja eneseteostus, Toetus väljakutsete ajal, Takistuste ületamine, Toetab tervislikke harjumusi ja paranemist, Roosipuu, hematiidi ja hauliidiga, Roosipuu hematiidi ja mäekristalliga, Loomise jõud, uued algused, Loomise rõõm, inspiratsioon, Rahu ja selguse loomine, OM Shanti kinkekarp väike, OM Shanti kinkekarp suur, Elulill roosipuu ja hematiidiga