Avaleht/Ehted/Kai Laanmets/Rudrakša õnnistavad käevõrud

Rudrakša õnnistavad käevõrud

3.50 27.00 

Rudrakša pärlitest käevõrud erinevate poolvääriskividega – autor Kai Laanmets

Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

RUDRAKŠA tähendab sanskriti keeles Shiva pisaraid ja neid seemneid hinnatakse nagu poolvääriskive ning kutsutakse tihti ka rudrakša pärliteks. Rudrakšad on õnnistatud Jumal Shiva enda poolt. Arvatakse, et kui te kannate rudrakša helmeid, peseb see teid puhtaks kõikidest pattudest, andes teile seega puhta värske alguse. Iidsete India käsikirjade järgi pärinevad Rudrakša puu ja selle seemned Shiva kaastundepisaratest inimeste vastu. Pisarad langesid maapinnale ja kasvasid puuks, sellepärast on rudrakša seemnel ka müstilised ja jumalikud omadused, teda peetakse üheks pühamaks ja tugevaimaks tervendamise väeesemeks. Neil on eriline jõud, mis kaitseb selle kandjat negatiivsete energiate ja mõjude eest. Rudrakša kutsub esile jõu meie kehas, mis võitleb haiguste vastu, seega parandab ta üleüldist tervist, on väga rahustava toimega ja puhastab aurat ning aitab vabaneda sügavatest mõttemustritest, millesse me olme kinni jäänud.

Rudrakša pärlid on väga vastupidavad ja nõuetekohase hoolduse korral võivad nad kesta kaheksa põlvkonda. Oluline on, et pärlid ei puutuks kokku kuuma veega, mis võib neid pehmendada ja rikkuda struktuuri aga jaheda voolava vee all pesemine mõjub hästi ja taastab ning suurendab rudrakša energiat. Rudrakša seemneid tuleks ka vahetevahel õlitada, eriti kui neid pole ammu kantud.

 

Lisainfo

Valik

frost mäekristall, hematiit, malahiit, obsidiaan, hematiit, Külluse loomine, Elulill, mäekristall, Sahasrara, ametüst, Sahasrara mäekristall, Lihtsus, OM, tiigrisilm, Oonüks, tiigrisilm, hematiit, OM, valge jade, SAHASHRARA, ANAHATA, HAMSA, BUDDHA VALGE JADEGA, AQUA, BUDDHA OBSIDIAANIGA, OM OBSIDIAANIGA, TIIGRISILM, Inspiratsioon, selgus, hea väljendusoskus, Vaikus ja teadmine, Külluse loomine, eesmärkide saavutamine, Eesmärkide saavutamine, Stabiilsus, potentsiaalide avamine, Kindlustunne, keskmesse jõudmine, maandatus, Külluse loomine – tsitriiniga, Eesmärkide saavutamine – tsitriiniga, Head suhted, armastus, Julgus ja eneseteostus, Om Shanti kinkekarp väike