Avaleht/Jooga/Kriya hatha jooga/Viis tiibeti harjutust DVD

Viis tiibeti harjutust DVD

14.00  9.00 

Viis tiibetlast on kogu keha ergastav lihtne ja pea igaühele jõukohane harjutuste süsteem.

Milles on „nooruse allika“ võti? Harjutused stimuleerivad kogu sinu keha: vere- ja lümfiringet, närvi-, hingamis- ja seedesüsteemi ning lihaseid ja annavad liigestele vajaliku
koormuse. Kui oled stressis või väsinud või tunned, et elutempo on liialt kiire, aitavad harjutused Sul leida uue värskuse. 10 minutit ja sa avastad peagi, et jõuad rohkem ja tunned oma päevast enam rõõmu.

Tootekood: D-VTH Kategooriad: ,

Kirjeldus

DVD sisaldab:

  • Harjutusi, mida juhendab krija hatha jooga õpetaja Anne-Ly Naukas, kes on viie tiibetlase kursuseid läbi viinud 2005. aastast.
  • Lisaks põhiharjutustele on DVD-l asendusharjutused neile, kes mingil põhjusel ei saa põhiharjutusi teha ja kasulikud vihjed harjutuste paremaks sooritamiseks.
  • Babadži krija jooga õpetaja Ingvar Villido kirjeldab lühikeses sissejuhatuses viie tiibetlase mõju ja hüvesid.

Lisaks on DVD’l:

  • Mõtted ja tunded on tiheldalt seotud hingamisega: kui tasakaalustad oma hingamise, vaibuvad ka emotsioonid ja rahunevad mõtted. Matreika pranajaama on lihtne tehnika hingamise valdamiseks.
  • Armasta ja austa iseennast: seda on lihtne öelda, kuid kuidas seda saavutada? Joogalik tehnika, mida tutvustab Babadži krija jooga õpetaja Ingvar Villido, aitab Sul selleni jõuda. Lahendades pinged iseendas, võid avastada, et ka Sinu suhted Sind ümbritsevate inimestega muutuvad. Muuda end – ja maailm sinu ümber muutub.

Kõikide DVD-de sisu on kolmes keeles: eesti, inglise ja vene keel.
Valida saab eesti, inglise või venekeelse kaaneümbrise ja vaheraamatu vahel.

Lisainfo

keelevalik

eesti keelne, inglise keelne, vene keelne