Avaleht/Riided/Dakini brändi joogariided
Dakini brändi on loonud ja rõivad disaininud joogapraktik, kriya hatha jooga õpetaja Anne-Ly Naukas.
Brändi märksõnadeks on lihtsus, funktsionaalsus, vastupidavus ja mugavus.
Rõivad on praktilised ja avarad – disainitud hatha joogaks, et harjutusi tehes ei tunneks Sa mitte riideid seljas, vaid oma keha.
Tikandina on rõivastel brändi logo – kosmilise kaitsja Dakini kuju ning iga komplektiga saad kaasa tema õnnistuse!
Materjaliks on loodushoidlikul viisil toodetud eukalüptikiust kangas Lyocell (Tencel), mis on vastupidav, siidiselt pehme ja kerge läikega ning seljas meeldiv. Eukalüpt annab kangale antibakteriaalsed omadused. Värvitud Öko-Tex värvidega, mis on pleekimiskindlad ja ei anna pesus värvi.

Näiteks: kui kannad tavaliselt suurust M ning mõnede rõivaste puhul S, siis vali ka joogariided M. Kui aga kaldud mõnede rõivaste puhul L suuruse suunas, siis võiks joogariieteks valida L Kui soovid neid riideid kanda igapäevarõivana, siis võid valida isegi väiksema suuruse kuna avarust jagub!
Disainitud ja õmmeldud Eestis.

 • Mõnusad elastse värvliga ja sääre-mansettidega püksid. Värvli saab pöörata alla puusale või näiteks turiseisuks tõsta katma selga ja kõhtu. Valikus on üksikuid kõrge värvliga pükse, mida on mugav kanda raseduse ajal.
  Palun märgi esmalt soovitud suurus, siis näed milliseid toone valikus on.
   
 • Oleme Sinu jaoks kokku pannud ühes mõõdus ja värvitoonis komplektid, et lihtsustada ostmist.
  Kui soovid erinevas mõõdus või värvitoonis komplekti, vali need eraldi pluuside ja pükste kategooriast.
  NB! Kuna Dakini rõivaid juurde ei toodeta, siis võib juhtuda, et kõiki soovitud valikuid ei ole võimalik pakkuda.
 • Mugavad funktsionaalsed joogapüksid on elastse värvliga ja mansettidega sääreotstes. Säärtel on piisavalt pikkust, et põlvest painutades oleks ruumi. Palun märgi esmalt soovitud suurus, siis näed milliseid toone valikus on.
 • Kerge pluus soojemas ruumis liikumiseks või suviseks ajaks. Lühike varrukas koondub kaenla all küljeõmblusele - nii ei jää kangas kaenla all kortsu ega põhjusta higistamist. Seljavolt ja lõhikud külgedel annavad liikumismugavust erinevates harjutustes.
  Palun märgi esmalt soovitud suurus, siis näed milliseid toone ja variatsioone valikus on.
   
 • Oleme Sinu jaoks kokku pannud ühes mõõdus ja värvitoonis komplektid, et lihtsustada ostlemist! Kui soovid erinevas mõõdus või värvitoonis komplekti, vali need eraldi pluuside ja pükste kategooriast. NB! Kuna Dakini rõivaid juurde ei toodeta, siis võib juhtuda, et kõiki soovitud valikuid ei ole võimalik pakkuda.
 • Ühesuguse lõikega pluusid on lühikese varrukaga ja ka pika varrukaga, mil otsas elastne mansett. Pluus on mugavalt avar ja varrukatel on piisavalt pikkust erinevateks harjutusteks.
  Palun märgi esmalt soovitud suurus, siis näed milliseid toone valikus on.